menuordersearch
biochembuy.com

قوانین

جستجو
(1)
(0)
قوانین

خریدار گرامی، از اینکه فروشگاه بایوکم‌بای (BioChemBUY) را برای بررسی و خرید مواد شیمیایی انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم. ثبت نام در این تارنما به معنای مطالعه قوانین و مقررات می‌باشد، به همین دلیل توصیه می‌شود موارد زیر را مطالعه فرمایید.
کلیه اصول و رویه‏‌های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. استفاده مستمر شما از این سایت به معنای آگاهی و پذیرش هرگونه تغییر در قوانین است.
 
تعاریف 
فروشگاه: فروشگاه اینترنتی بایوکم‌بای (BioChemBUY)
سایت: www.biochembuy.com
عضو: کاربری که مراحل اولیه ثبت نام را انجام می‌دهد، عضو سایت به حساب می‌آید، چه اطلاعات خود را تکمیل کرده باشد چه در مرحله ثبت نام اولیه باشد.
مشتری/خریدار: هر عضوی که از فروشگاه، کالایی را خریداری نماید.
سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و هزینه آن را به شیوه کارت به کارت یا پرداخت آنلاین، پرداخت کند.
 
 
ارتباطات الکترونیکی 
هنگامی که شما در سایت، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‌کنید یا خرید انجام می‏‌دهید و یا به فروشگاه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. با عضو شدن در فروشگاه، به ما اجازه می‌دهید که آگهی‌های فروش، فروش تخفیفی و ... را به شما اطلاع‌رسانی کنیم.
 
 
مراحل ثبت سفارش و خرید 
با توجه به اینکه نوع کالاهای فروشگاه و قیمتهای آنها در طول زمان در حال تغییر می‌باشند، مبنای قیمت، قیمت کالا در زمانی است که عضو اقدام به پرداخت می‌نماید.
خریداران محترم در هنگام ثبت سفارش بایستی سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیر اینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می‌باشد.
پس از انتخاب کالای مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید، عضو می‌تواند به شکل کارت به کارت مبلغ کالا و هزینه ارسال کالا را پرداخت نماید. پس از پرداخت هزینه، ثبت سفارش و عملیات خرید نهایی می‌گردد.
 
پرداخت هزینه
پس از انتخاب کالای/کالاهای مورد نظر خود و اضافه کردن آنها به سبد، و انتخاب شیوه ارسال، مبلغ نهایی فاکتور مشخص می‌گردد.
حال روی گزینه "پرداخت توسط زرین پال" کلیک کنید.
اطلاعات را یکبار دیگر چک کنید و با هر کارت بانکی که عضو شتاب باشد می توانید مبلغ فاکتور را پرداخت کنید.
اگر به هر دلیلی موفق به اینکار نشدید، از طریق تلگرام (09031684008) به ما پیام دهید.
 
 
روشهای ارسال سفارش‌ها
با توجه به اینکه کالاهای موجود در این سایت، فاقد ممنوعیت ارسال از طریق پست می‌باشند، کالاها/سفارش‌های کم وزن از طریق پست پیشتاز یا سفارشی (بر حسب انتخاب عضو) ارسال خواهند گردید.
کالاها/سفارش‌های سنگین وزن، حسب قرارداد فروشگاه، از طریق باربری، تیپاکس یا ... ارسال خواهند شد. در هر صورت، شیوه ارسال و هزینه در هنگام خرید به خریدار اطلاع داده می‌شود.
هزینه ارسال کالا به عهده خریداران محترم می‌باشد مگر کالاهایی که برای مدت محدودی مشمول ارسال رایگان شده و این موضوع در سایت اعلام شده است.
فروشگاه متعهد می‌گردد در اسرع وقت کالا را به شکل سالم، تحویل شرکت پست یا باربری/تیپاکس/... نموده و کد پیگیری را برای مشتری ارسال کند. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی به مشتریان، فروشگاه بایوکم‌بای کالاهای ارسالی را تا سقف ممکن بیمه می‌نماید.
لذا در صورتیکه مشکلی برای کالا بوجود آید، فروشگاه در راستای اهداف مشتری مدارانه خود، پیگیری‌های لازم را برای مشتریان انجام می‌دهد اما پرداخت کننده خسارت، پست/باربری خواهد بود.
خریداران محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
توجه: در صورتی که خریدار محترم بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، بسته ماده شیمیایی را باز کند، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.
خریداران محترم بایستی در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده را از نظر ظاهری بررسی نمایند و از سالم‌بودن ظاهر آن مطمئن گردند.
توجه: در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی، خریدار موظف است در حضور مامور تحویل دهنده و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه خریدار محترم بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است، به دلیل آنکه خریدار شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود ندارد.
تعریف تحویل ظاهری: تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی گردد و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته باشد (به عنوان مثال در قوطی/بسته باز نشده باشد، قوطی سوراخ نشده باشد و ... ).
 
بر اساس قانون، در هنگام تحویل سفارش‌های اینترنتی، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه این شرایط فراهم نگردد و خریدار دچار ضرر و زیانی گردد، این ضرر و زیان به عهده خریدار خواهد بود.


تضمین برگشت کالا
به منظور رعایت اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق خریدار، بایوکم‌بای (BioChemBUY) تمهیداتی را در جهت اطمینان و آسایش خاطر ایشان با عنوان "تضمین برگشت کالا" در نظر گرفته است. بنابراین خریداران محترم می‌توانند در صورت بروز موارد زیر از این سرویس بهره‌مند گردند.  
منصرف شدن پس از خرید کالا:
چنانچه خریدار پس از خرید کالا و پیش از ارسال آن منصرف گردد، انصراف از خرید بایستی هر چه سریعتر به اطلاع بایوکم‌بای رسانده شود تا وجه آن مسترد گردد. در صورتی که پس از دریافت کالا خریداران محترم از خرید خود منصرف شوند، حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالای خریداری شده، خریدار می‌تواند با اطلاع دادن به فروشگاه (شماره فاکتور، تاریخ خرید و تاریخ دریافت کالا)، کالا را مطابق شرایط بسته بندی اولیه به فروشگاه مسترد نموده و وجه خود را دریافت نماید یا کالای مشابهی را سفارش دهد.
 
عدم تطابق مشخصات کالا:
در صورتیکه کالای تحویل شده به خریدار با کالای سفارش داده درون سایت شده مغایرت داشته باشد، خریداران محترم بایستی موضوع را حداکثر تا یک روز کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه اطلاع دهند تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام گردد. خریداران محترم بایستی این اطلاع رسانی را به شکل نامه و از طریق پست الکترونیکی (Email) انجام دهند که با آن در فروشگاه عضو شده‌اند.
 
آسیب در اثر حمل:
تمامی کالاهای فروشگاه در بسته‌بندی استاندارد و از طریق شرکت‌های معتبر حمل کالا ارسال می‌گردند. چنانچه کالایی در اثر حمل و نقل آسیب ببیند، خریداران محترم بایستی موضوع را حداکثر تا یک روز کاری پس از تحویل سفارش به بایوکم‌بای اطلاع دهند و در صورت تایید شرکت حمل‌کننده کالا، فروشگاه با هماهنگی با خریدار در جهت جبران خسارت اقدام خواهد نمود.
 
توجه: پس از دریافت کالای مرجوعی توسط فروشگاه، کارشناسان فروشگاه آن را بررسی کرده و در صورتی که قوطی/بسته آن باز نشده و آسیبی به بسته بندی اصلی وارد نشده باشد، مبلغ فاکتور را حداکثر طی دو هفته به حساب مشتری واریز خواهند کرد.
باز شدن در بسته/قوطی کالاهای مصرفی، آنها را از ضمانت برگشت کالا خارج می‌کند.


حق مالکیت مادی و معنوی 
کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه بایوکم‌بای (BioChemBUY) بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
 
نکات ویژه
از آنجایی که مواد اشاره شده در بالا کلی بوده و ممکن است برخی کالاهای خاص را در بر نگیرد، توضیحات اضافی فاکتور ملاک عمل خواهد بود.
 
تماس
کرج - پارک علم و فناوری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران
در تلگرام: 09031684008
info@biochembuy.com
aparatgooglefacebooktwiter