menuordersearch
biochembuy.com

حراج آشنایی با محصولات بایوشاپ کانادا

جستجو
۱۳۹۶/۶/۳۰ پنج شنبه
(5)
(0)
حراج آشنایی با محصولات بایوشاپ کانادا
حراج آشنایی با محصولات بایوشاپ کانادا
حراج آشنایی با محصولات بایوشاپ
 
حراج، واژه‌ای که همیشه ما را برای مقایسه قیمت‌ها و خرید تحریک می‌کند.

گاهی حراج را چنان تعریف می‌کنند: فروش یک کالا در برابر جمعی از مردم به بالاترین قیمت پیشنهادی. اما وقتی فروشگاهی حراج می‌گذارد ما هرگز چنین برداشتی نداشته و توقع و برداشت عموم از واژه حراج اینست که کالایی زیر قیمت قبلی برای فروش عرضه می‌شود.

برای حراج دلایل بسیاری وجود دارد. مثلا تولید کنندگان پوشاک حراج‌های فصلی می‌گذارند و پوشاک فصل گذشته را با قیمتی مناسب عرضه می‌کنند. در ایران چنین حراج‌هایی در حال رونق گرفتن است و تولید کنندگان بزرگ پوشاک مانند گراد، هاکوپیان و ... اقدام به برگزاری چنین حراج‌هایی می‌کنند.

دلیل دیگری که شرکت‌ها اقدام به حراج می‌کنند، نزدیک شدن به تاریخ نهایی مصرف کالاست. این نوع حراج بیشتر در شرکت‌هایی دیده می‌شود که مواد خوراکی تولید می‌کنند. پر واضح است که کالایی که تاریخ مصرف آن گذشته است، ارزش اقتصادی نداشته و معدوم کردن آن نیز هزینه‌بر خواهد بود. بنابراین به صرفه خواهد بود که کالا را با تخفیف‌های چشمگیر به مصرف‌کننده عرضه گردد. چنین حراج‌هایی را به کرات در فروشگاه‌های بزرگ مانند رفاه و شهروند شاهد بوده‌ایم.

یکی دیگر از دلایل حراج، خالی کردن قفسه‌ها یا انبارها و بازکردن جا برای محصولات جدید یا مدل‌های جدید می‌باشد.
گاهی شما با حراج‌هایی روبه رو می‌شوید که هبچ دلیل خاصی برای آن پیدا نمی‌کنید. اما دلیل این نوع حراج‌ها کاملا روشن است: آشنایی مصرف کننده با کالا و شرکت تولید کننده. در این شیوه از حراج، شرکت تولید کننده با حداقل سود و گاهی بدون سود، محصولات خود را عرضه می‌کند تا مصرف کننده را با کیفیت محصول خود آشنا کند و به نوعی او را ترغیب به خرید از کالاهای خود در فصول غیر حراج کند. این نوع حراج معمولا از سوی شرکت‌هایی اجرا می‌شود که به کیفیت محصولات خود ایمان داشته و باور دارند که یکبار مصرف از مواد و کالای آنها، مصرف کننده را مشتری دائمی می‌کند. این نوع حراج‌ها را می‌توان حراج "آشنایی مصرف کننده با کالا" دانست.

اگر چه در بازار مواد شیمیایی، گذاشتن حراج چندان مرسوم نیست و عملا مصرف کننده مجبور است با قیمت پیشنهاد شده از طرف شرکت تولید کننده کنار بیاید، ولی خوشبختانه با مساعدت شرکت بایوشاپ کانادا، این امکان فراهم شده است تا ما بتوانیم برای آشنا شدن مصرف کننده ایرانی با کیفیت محصولات بایوشاپ کانادا، نوعی از حراج آشنایی را برگزار نماییم.
تلاش ما بر اینست که شما مصرف کننده گرامی، کالایی کیفی را با قیمتی مناسب به دست بیاورید و شما مبلغ ما باشید. ما همه هزینه‌های تعریف شده برای تبلیغات را در راه ارائه تخفیف بیشتر صرف می‌کنیم تا شما، کیفیت ما را تبلیغ کنید.

اولین حراج محصولات شرکت بایوشاپ کانادا در تاریخ یکم، مهر 1396 برگزار خواهد شد. در این حراج قیمت‌ها را تا آنجا که امکان داشته است کاهش داده‌ایم تا شما پژوهشگر عزیز ایرانی، خریدی دلچسب را تجربه کنید. به یاری خدا و همراهی شما، حراج‌های بعدی را با تعداد کالای بسیار بیشتر اجرا خواهیم کرد. به امید روزی که بازار ایران از چنگ کالای تقلبی آزاد گردد.